Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Küçükçekmece evden eve nakliyat firması olarak, eşyalarınızı yeni adreslerinize sigorta kapsamında güvenle ulaştırmak ve Küçükçekmece evden eve nakliyeci ekibimizle eşyalarınızın profesyonel montaj işlemlerini sağlamak amacıyla hizmet sunuyoruz.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat’ta Eşyalarda Hasarsızlık Nasıl Sağlanır?

Küçükçekmece nakliye şirketi olarak eşyalarınızda hasarsızlığı nasıl sağladığımız hakkında detayları şu şekilde sıralarız:

 • Profesyonel ekip ile demontaj,
 • Aynı ekip ile eşyalarında dayanıklı koli ve ambalajlar ile paketlenmesi,
 • Paketlenen eşyalarınızın, nakliye araçlarımıza profesyonel şekilde taşınması,
 • Yol mesafesi için uygun araç modelinin tercih edilmesi,
 • Yeni adresinize aynı titizlikle eşyaların taşınması ve kurulumlarının yapılması, aşamaları ile eşyalarınız için hasarsız teslim koşullarını sağlıyoruz.

Bir nakliye işleminde eşyalarınızın yeni adreslerinize hasarsız şekilde teslimi için uygun araçlar ile demontaj işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Diğer yandan demontaj işlemleri yapan ekibin deneyimli olması, mobilyalarınızın bağlantı bölümlerinde hasarların oluşmamasını sağlamaktadır. Eşyalarınızın yolda hasar almaması için ise küçük ve orta ölçekli eşyalarınızın dayanıklı koliler ile, mobilya ve beyaz eşyalarınızın patpat gibi dayanıklı kaplayıcılar ile paketlenmesi gerekmektedir.
Orkide Nakliyat olarak, sıraladığımız tüm bu aşamaları, evden eve nakliye hizmetimiz kapsamında sizlere sunarak, profesyonel koşullardan yararlanmanızı sağlıyoruz.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat’ta Tarih Belirlemesi Nasıl Yapılır?

Küçükçekmece nakliye firması olarak, nakliye hizmetimizden yararlanacağınız tarihi belirleme hususunda bilgileri şöyle sıralarız:

 • İlk adımda sizleri, taşınacağınız adreste ziyaret ederek exper değerlendirmememizi gerçekleştiriyoruz.
 • Bu kapsamda eşya adedinizi, özel talepleriniz, eşyalarınızın kapladığı alanı öğrenip, sizin için ideal fiyat değerlerini sunuyoruz.
 • Bu kapsamda görüşlerinizi dikkate alarak, nakliye işlemi için uygun tarihi, gün ve saat bilgileri kapsamında belirliyoruz.

Orkide Nakliyat olarak, bu aşamalar ile sizlere, gecikmesiz ve tam vaktinde nakliye hizmeti sunuyoruz. Gün ve saate ilişkin detayları sizlerin görüşünüz alarak belirlememiz, nakliye işlemlerimiz sırasında beklenmedik bir olay ile karşılaşmanızın önüne geçmektedir.
Özellikle şehir içi nakliye hizmetimiz kapsamında eşyalarınızı aynı gün yeni adreslerinize ulaştırarak, hasarsız koşullarda montaj ve oda alanlarına konumlandırma aşamalarını tamamlıyoruz.
Güvenilir koşullarda eşyalarınız taşıma ve yeni adreslerinizde konumlandırma ihtiyaçlarını karşılamak için güvenilir Küçükçekmece evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Küçükçekmece Asansörsüz Ve Yüksek Binalara Evden Eve Nakliyat

Taşındığınız bina yüksek katlıysa ve daireniz üst katlarda yer alıyor ise modüler asansörlerimiz ile nakliye hizmetimiz sizler için sunuyoruz. Diğer yandan orta katlı yüksek merdivenli ve içerisinde asansör olmayan binalara taşındıysanız, bunu bir problem olarak görmeniz gerekmemektedir. Modüler asansörlerimiz ile dış cepheden eşyalarınız kolaylıkla ve hasarsız olarak daire ve ofis alanlarına aktarmaktayız.
Küçükçekmece asansörlü nakliye firması olarak, yüksek katta yer alan ofis ve daireleriniz taşınmak için asansör kullanımı talep etmeniz halinde, exper değerlendirme, demontaj paketleme, taşıma, yeni adreste eşya kurulumu ve konumlandırma işlemlerimize ek olarak, asansör ile eşya taşıma aşamamızdan da yararlanmanızı sağlıyoruz.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Fiyatlarını Şekillendiren Faktörler

Küçükçekmece nakliyat şirketi olarak, evden eve nakliye hizmeti fiyatlarını belirleyen faktörleri şu şekilde sıralarız:

 • Evden ve eve nakliyatın şehir içi veya şehir dışı seçeneklerden hangisi ile yapılacağı,
 • Taşınan eşya sayısı ve kapladıkları alan değeri,
 • Eşyası taşınacak olan evin kaç odalı olduğu,
 • Merdiven ve asansör kullanımları, yüksek katlı binalarda modüler asansör kullanma tercihi,
 • Yeni daire veya ofisin kat sayısı,
 • Ekspertiz değerlendirmesi sırasında iletilen ek talepler ve belirli eşyaların özel olarak taşınmasının talep edilmesi,
 • Eşya sigortaları,

Bu gibi kriterler, nakliye hizmetimizde sizlere bilgisini sunacağımız fiyatlarımızda etkili olan faktörlerdir.
Küçükçekmece evden eve nakliyat firması olarak, exper değerlendirmesi kapsamında alacağınız hizmetin üzerinde bir rakam ödeme riskinin önüne geçiyoruz. Tahmini rakamların yaratmış olduğu tutarsız ve gereğinden fazla ücret ödeme probleminden korunmanızı sağlıyoruz.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sohbeti Başlat
Sana yardım edebilir miyim?
Merhaba! Sana yardım edebilir miyim?
Call Now ButtonHemen Ara