Hakkımızda

Orkide Nakliyat 10 Yıldır İstanbulun Hizmetinde...

Orkide Nakliyat 2010 Yılında Beylikdüzünde Hizmet vermeye Başladık.Önceliğimiz Her Zaman Müşteri Memnuniyeti Ve Kaliteli Ev Taşımacılığına Odaklandık Ve Yılardır İşimizi En İyi Şekilde Sürdürmekteyiz..

Sigortalı Marangozlu Ve Elemanlı Olarak Hizmet Veren Firmamızla Sorunsuz Bir Taşımacılığı Gerçekleştirebilirsiniz.İstanbulda Ençok Tercih Edilen Bir Firmayız Ayda 300 Yakın Taşımacılık Hizmeti Vermekteyiz.Çalışmalarımız Her Zaman Garantilidir.

Biz Kimiz

Orkide Nakliyat Bünyesinde 8 Araç Ve 50 Yakın Çalışanlarıyla Türkiyenin Her Bölgesine Hizmet Vermekteyiz.Artık Yüklerinizden Kurtulun En Güvenilir Firma Orkide Nakliyattır..Sorunsuz Taşınmanın Ve GülerYüzlü Hizmetin Adresi…

Neden Orkide Nakliyat ?

Müşterilerimizi Tüm İsteklerine Cevap Vererek Kurumsal Evden Eve Nakliyat Hizmet Almaları Sağlanmakta Ve Mağdur Olmalarının Önüne Geçilmektedir.İşinde Uzman Olan Personellerimiz Hangi Eşyanın Nasıl Ambalajlanması Gerektiğini Çok İyi Bilir Ona Göre Hassasiyet Göstermektedirler.

Evden Eve Nakliyat Firmamız Evinizde Veya Ofisinizde Bulunan Eşyaları Özel Ambalajlamaktadır Ve Paketlenmektedir.

Evden Eve Nakliye Paketleme İşini Alanında Uzman Kadro İle Yapmaktadır. Bu Paketleme Sayesinde Eşyalarınıza Herhangi Bir Zarar Verilmemekte Ve Taşınma Sırasında Eşyalarınızın Hasar Görmesi Engellenmiş Bulunmaktadır.Tüm Bu Hizmetler Profesyonel Çerçeve İçerisinde Size Özel Olarak Hizmet Verilmektedir.

Müşteri Temsilcilerimizle Görüşmelerinizde Yada Ekspertiz Arkadaşımızın Ekspertiz Hizmetinde Sizlere En Uygun Fiyat Çıkartılır. Evden Eve Nakliyat veya Ofis Taşımacılığı Hizmetimizden Faydalanmak İsteyen Müşterilerimize Her Zaman Önem Vermektedir Ve En Uygun Fiyatı Vermektedir.Kaliteli Hizmet Uygun Fiyat Politikalarımızdan Biridir.

Orkide Nakliyat Firmamız İçin Saatin Önemi Yoktur.İstediğiniz Saat Taşınmanızı Gerçekleştirebiliriz.Sizlere Bir Telefon Kadar Yakınız..

Misyonuz Vizyonumuz

Orkide Nakliyat Firmamızın Misyonu ve Vizyonu Müşteri Memnuniyeti Üzerine Kurulmuştur. Tüm Taşınma Sırasında İstekleriniz Profesyonel Olarak Yerine Getirilir. Herhangi Bir Sorun Yaşamadan Taşınmanız İçin Özel Ekibimiz Taşınma Sırasında Hep Yanınızda Yer Alarak Size Gerekli Yardımı Sunmaktadır.

 

Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz

Orkide Nakliyat Firması Olarak Yılların Kazandırmış Olduğu Tecrübe İle Evden Eve Nakliyat İşlerinizin Yanı Sıra, Tüm Bireysel Ve Kurumsal İşlerinizde En Önemli Çözüm Ortağınız Olarak Hizmet Vermekteyiz. Misyon Ve Vizyon Olarak Her Zaman En İyi Hizmeti Vererek Müşteri Memnuniyetini İlk Sırada Tutan Firmamız, Aynı Zamanda En Yenilikçi Hizmet Anlayışıyla Hareket Etmeyi Vazgeçilmez İlkeleri Arasında Görmektedir.

Yaptığımız Tüm Nakliye İşlerinde Sorunsuz Bir Hizmet Anlayışı İlkesine Dayalı Profesyonelliği Esas Almakla Birlikte, İşlerinizin Zamanında Sonuçlanmasının Da Sizler İçin Öneminin Farkında Olarak Hareket Etmekteyiz. Sigortalı Taşımacılık Hizmetiyle Taşınma Sürecinin Müşteri Lehine İlerlemesini Sağlayan Orkide Nakliyat, Sektöre Yeni Bir Soluk Kazandırmak İçin Attığı Adımlarla Ön Plana Çıkan Bir Firmadır.

Geçmişten Günümüze Her Zaman Hizmetinizdeyiz...

Sohbeti Başlat
Sana yardım edebilir miyim?
Merhaba! Sana yardım edebilir miyim?
Call Now ButtonHemen Ara