Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Orkide nakliyat olarak, Esenyurt evden eve nakliyat ekiplerimiz ile eşyalarınız yeni adreslerinize kaliteli araçlarımız ve profesyonel hizmetimiz ile taşıyoruz. Esenyurt evden eve nakliyeci ekiplerimiz ile eşyalarınız için exper işlemleri ardından en uygun paketleme ve demontaj işlemlerini gerçekleştirerek, aynı gün zahmetsiz taşınma koşullarımızdan yararlanmanızı sağlıyoruz.

Evden Eve Nakliyatta Paketleme Nasıl Yapılmalıdır?
 • Deneyimli Esenyurt nakliye şirketi olarak, taşınmada doğru paketleme işlemleri hakkında detayları sizlere şu şekilde sıralarız:
 • Küçük ve orta boyutta eşyalarınız için dayanıklı materyalden üretilmiş koliler tercih edilmelidir.
 • Nakliye işleminden önce exper hizmeti ile eşyalar hakkında bilgi alınıp, mobilyalar için özel hazırlanan ve dış kısımlarını tamamen kaplayarak çizilmeleri önleyecek olan astar veya streç malzemeleri kullanılmalıdır.
 • Mobilya, beyaz eşya ve elektronik aletleriniz ise patpat adı verdiğimiz kaplamalar ile paketlenmelidir.
 • Bu paketleme işlemleri kapsamında gerekli görülürse, büyük ebatlı ek kartonlar ile eşyaların dış yüzeyleri koruma altına alınmalıdır.
 • Orkide nakliyat olarak, tüm bu paketleme kriterlerini adımlarını hizmetimiz kapsamında sizlere sunuyoruz. Detaylı paketleme işlemlerimiz ile hem sizlerin zahmete girmemenizi sağlarken, nakliye araçlarımıza eşyalarının hasar almadan aktarımını gerçekleştiriyoruz.
 • Esenyurt Nakliye işlemlerinde büyük ve küçük ebatlı eşyalarınız farklı paketleme ve ambalajlama işlemlerine tabi tutarak, yeni adresinize kadar alacağımız yolda korunmalarını sağlıyoruz.

Evden Eve Nakliyatta Araç Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Esenyurt Nakliye firması olarak nakliye aracının doğru seçimi hususunda bilgileri şu şekilde sıralarız:

   • Eşyalarınızı taşımak için bir nakliye aracı belirlenmeden önce, exper incelemesi ile eşyalarınızın tipi, kapladıkları alan belirlenmelidir.
   • Bu inceleme kapsamında ise eşyalarınızın sayısı, kapladıkları oda alanı bilgileri ortaya konarak, eşya sayısını uygun iç hacim ile alacak nakliye aracı seçilmelidir.
   • Diğer yandan piyano, büyük boyutlu antika eşya çeşitlerinizin varlığında buna özel paketleme ve nakliye aracı belirleme işlemleri yapılmalıdır.
   • Bir diğer detay ise araç belirleme işlemleri öncesinde eşyalarınızın hasar risklerine karşı güvence altına alınmasıdır.

  Profesyonel bir nakliyecik işlemi için gerekli olan tüm bu detaylar Esenyurt evden eve nakliyat hizmetimiz kapsamında sizlere sunulmaktadır.Orkide Nakliyat olarak, eşyalarınızın adetini ve kapladıkları alanı belirledikten sonra güvenli taşıma işlemini sağlayacak olan nakliye aracımız ile adreslerinize ulaşım sağlıyoruz.

Evden Eve Nakliyatta Asansör Kullanımı

Esenyurt asansörlü nakliye firması olarak, asansör kullanımı ile yüksek katta olan yeni adresleriniz, büyük ve küçük ebatlı eşyalarınızı güvenli şekilde ulaştırıyoruz.
Taşınma işlemlerinizde yeni adresinizin bina içinde asansör olmayışı ve dairenizin, ofisinizin yüksek bir katta olması halinde sizlere etkili bir çözüm sunuyoruz. Bu gibi bir durumda modüler asansörlerimiz ile dış cepheden eşyalarını kolaylıkla daire ve ya ofislerinizin içerisine ulaştırıyoruz. Modüler asansörlerimizin bu iş için tasarlanan özel yapıları ile eşyalarınızın hasar alamsı riskinin önüne geçerken, ekiplerimiz ile kısa sürede yeni adresinize taşınabilmenizi sağlıyoruz.

Evden Eve Nakliyat’ta Yeni Adrese Eşyalar Nasıl Yerleştirilir

Esenyurt evden eve nakliyat firması olarak, yeni adreslerinize eşyalarınız yerleştirirken, eşya paketlerinin açılması, eşyaların kurulumlarının yapılması ve odalarda dilediğiniz alanlarda konumlandırılması aşamalarının tümünü, bizler gerçekleştiriyoruz.
Bir nakliye işleminde temel sadece eşyaların bir adresten diğer adrese taşınması değildir. Hizmet kapsamında yükünüzün azaltılması önem taşır. Bu kapsamda Orkide Nakliyat olarak, yeni adresine ulaştırdığımız eşyalarınızı eski konumlarına getirerek, ev ve ya ofislerinize konumlandırmak istediğiniz alanlara yerleştiririz. Bu işlemimiz ekstra zahmete girme riskinizin önüne geçiyoruz.
Esenyurt’ta duyduğunuz nakliye gereksinimleriniz için profesyonel ekspertiz incelemesi, ekip çalışması, paketleme, taşıma ve kurulum aşamalarını sunduğumuz Esenyurt evden eve nakliyat hizmetimiz kapsamımızdan yararlanabilirsiniz.

Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sohbeti Başlat
Sana yardım edebilir miyim?
Merhaba! Sana yardım edebilir miyim?
Call Now ButtonHemen Ara